Usługi magazynowania

Wychodząc na przeciw potrzebom skutecznej obsługi klienta, elastyczności i konieczności szybkiego reagowania działalność logistyczna firmy AGL bazuje na odpowiedniej infrastrukturze.

Usługi spedycyjne

Firma organizuje przewóz towarów samochodami całopojazdowymi oraz drobnicę. Organizujemy również transport kolejowy wszystkich rodzajów ładunków w kierunku Europy Wschodniej i Azji.

Agencja Celna

gencja celna AGL DIVISION Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku lubelskim, zlokalizowaną przy zbiegu tras tranzytowych na Wschód Europy.

Linia Drobnicowa

Nasza firma regularnie obsługuje samochodowe przewozy towarów drobnicowych ze wszystkich krajów Unii Europejskiej do Ukrainy.

Oferujemy kompleksowe usługi międzynarodowe w zakresie organizacji trasnportu drogowego ( Ukraina, UE).

Doświadczenie, nowoczesne podejście do potrzeb klienta, kompetencje, rzetelność i odpowiedzialność oraz stabilność to kluczowe czynniki wyróżniające firmę AGL Division pośród innych firm spedycyjnych.

Usługi magazynowania

Dysponujemy krytymi magazynami (zarówno składem celnym jak i zwykłym) i otwartymi placami do składowania towarów. Magazyny znajdują się w Lublinie i na stacji LHS (kolejowa linia szerokotorowa 1520) w Woli Baranowskiej, co pozwala świadczyć kompleks usług magazynowania i obsługi różnego rodzaju towarów na wysokim poziomie.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w pracy z towarem różnego rodzaju m. in.: stalowe wyroby walcowane, druty, rury, cegły, szkło, materiały budowlane i wykończeniowe, surowce chemiczne, kalafonia, drewno, węgiel, tłuczeń, ziarno, oleje itd.

Oferujemy idealne rozwiązania, zarówno w zakresie kompletowania towarów od Państwa europejskich dostawców przed dostawą do Ukrainy, jak i w zakresie dystrybucji Państwa towarów po krajach Unii Europejskiej.

Nasze zalety:

– nowoczesny sprzęt do załadunku;
– wszystkie magazyny wyposażone w minitoring, system przeciwpożarowy i budki strażnicze z całodobową ochroną;
– własny tabor samochodowy z różną ładownością;
– dokładne wypełnianie Państwa poleceń.

Usługi spedycyjne

Oferujemy pełny zakres usług logistycznych przewozami samochodowymi (w tym drobnica), kolejowymi, (wszystkimi rodzajami taboru kolejowego) i transportem morskim (przewóz ładunków w kontenerach i luzem). 
Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji transportu kombinowanego.

Nasze zalety:

– własny transport samochodowy o różnej ładowności;
– własne kontenery o długości 20 i 40 stóp;
– własny tabor kolejowy;
– odprawy celne na obszarze Unii Europejskiej we własnej agencji celnej.

Agencja Celna

Agencja celna AGL DIVISION Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku lubelskim, zlokalizowaną przy zbiegu tras tranzytowych. Obsługujemy podmioty o rożnym profilu działalności w formie prawnej, którym staramy się zagwarantować skuteczność i rzetelność we wzajemnej współpracy. Jesteśmy firmą nowoczesną i profesjonalną, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wysoki poziom naszych usług, znajduje odzwierciedlenie w zadowoleniu i zaufaniu naszych klientów.

Nasza agencja celna  świadczy kompleksową obsługę celną, obejmującą:
– wykonanie deklaracji eksportowych, importowych, T1, TIR;
– legalizacja świadectwa pochodzenia oraz świadectwa Eur. 1;
– zgłoszenia celne w procedurach uproszczonych (na placu agencji celnej), bez konieczności odprawy na placu Urzędu Celnego;
– miejsce uznane na placu agencji celnej;
– możliwość magazynowania towaru, bądź składowania na składzie celnym;
– pośrednictwo i przedstawicielstwo przed wszystkimi organami celnymi.
Głównym naszym atutem jest posiadanie Świadectwa AEO, które jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

Jako pierwsi otrzymaliśmy status upoważnionego przedsiębiorcy AEO nr. PLAEOC300000090001, zgodnie z rozporządzenia Komisji (WE) nr 1875/2006 z dnia 18 grudnia 2006r. zmieniającego rozporządzenie (EWG) nr 2454/93 ustanawiające przepisy w celu wykonania Wspólnotowego Kodeksu Celnego (Dz. Urz. WE L 360 z 19.12.2006 str. 64) (Rozporządzenie Wykonawcze), dzięki któremu jesteśmy uprawnieni do korzystania z ułatwień organizacyjno-technicznych prowadzonych przez administracje celną oraz do uproszczeń celnych tj. dokonywania samodzielnych odpraw celnych także poza godzinami pracy urzędu, z zastosowaniem procedury uproszczonej.

Ponieważ wiemy, że współpraca z urzędem celnym może być trudna, staramy się nigdy nie pozostawiać naszych klientów bez wsparcia.

Posiadamy własny, bezpłatny parking TIR wraz z całodobowym monitoringiem i ochroną.

Świadczone przez nas usługi realizowane są przez doświadczony, kompetentny i zaangażowany zespół. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych agentów celnych, korzystających z najnowszego oprogramowania przeznaczonego do obsługi celnej, co znacznie skraca czas odprawy oraz umożliwia przekazywanie niezbędnych informacji drogą elektroniczną. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wyjątkowo korzystny czas odprawy, co z kolei przyczynia się do obniżenia ponoszonych przez Państwa kosztów związanych z obsługą celną. Zapewniamy profesjonalne przedstawicielstwo przed organami celnymi.

Linia Drobnicowa

Nasza firma regularnie obsługuje samochodowe przewozy towarów drobnicowych ze wszystkich krajów Unii Europejskiej do Ukrainy. Zapraszamy do korzystania z naszego nowego serwisu obsługującego towary drobnicowe z Unii Europejskiej do Ukrainy.

Nasza firma oferuje:

– niskie stawki na dostawy;
– regularny transport towarów 2 razy w tygodniu z Europy do Ukrainy;
– własny transport zarówno całopojazdowy jak i drobnicowy;
– odprawę celną w Unii Europejskiej i na Ukrainie.

Komfort w pracy i konkurencyjne ceny

Kolejność usług

Serwis

Firma spedycyjna AGL Division Sp z o.o. oferuje nie tylko organizację transportu, ale również doradztwo oraz najlepsze rozwiązania logistyczne. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta i dotrzymanie wszystkich zobowiązań w zakresie czasu, warunków i bezpieczeństwa realizowanych usług.

Kontakty

AGL-DIVISION sp. z o.o.

ul. Mełgiewska 32A

20-234 Lublin

Polska

Tel.:   +48 81 459-90-30 — Beata (polski, rosyjski);
Mob.: +48 695 22-77-77 (viber, whatsapp)
service@agl-division.com

Mob.: +48 66 522-77-77 — Roman (telegram)
cislogistic@gmail.com

KRS: 0000317969

NIP: PL712-314-72-53

REGON: 60424940

 

Agencja Celna:
– Marta  tel. (81) 459 90 17,
kom. 604 081 761
E-mail: m.zan@agl-division.com

– Magda  tel. (81) 459 90 19,
kom. 661 227 777
E-mail: magda.pol@agl-division.com

– Irena  tel. (81) 459 90 29,
kom. 668 557 955
E-mail: irena.litwin@agl-division.com

Spedycja:
– Monika  tel. (81) 459 90 22,
E-mail: m.baranowska@agl-division.com

Księgowość:
– Bożena  tel. (81) 459 90 18,
kom. 663 227 777
E-mail: b.muszynska@agl-division.com

–  Beata  tel. (81) 459 90 30
kom. 695 227 777
E-mail: b.nieznaj@agl-division.com

Magazyn:
– Albert  tel. (81) 459 90 24,
kom. 606 841 778